Gülçin Ergül Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülçin Ergül Fan Forum

Gülçin Ergül Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şebnem Özberk'ten geldiğine İddia Edilen Yazı ..!

YazarMesaj
=.:gülçin_sarı_şekerim:.=
ModeratoR
ModeratoR
=.:gülçin_sarı_şekerim:.=

Şebnem Özberk'ten geldiğine İddia Edilen Yazı ..! Empty
MesajKonu: Şebnem Özberk'ten geldiğine İddia Edilen Yazı ..!   Şebnem Özberk'ten geldiğine İddia Edilen Yazı ..! EmptyPtsi Haz. 01, 2009 2:51 pm

ŞEBNEM ÖZBERK'TEN GELDİĞİ İDDİA EDİLEN YAZI;

Şebnem Özberk'ten

Merhaba Arkadaşlar;
HEPSİ grubu çok yogun bir dönem geçiriyor.Çok yogun çalısıyorlar yeni bir dizi için seneryoları düzenliyorlar.İleriki zamanlar da dizi çalısmaları set ortamında yapılmaya başlanıcaktır.Bu dizinin çekimleri İstanbul'da olmayacaktır.Nedenini mutlaka sorucaksınızdır diye düşünüyorum Sebep olarak şöyle birşey söyleyebilirim biliyosunuz ki ilk olan dizimiz olan HEPSİ 1 'in çekimleri hayran kitlesi dolayısı ile oldukça zor geçiyordu.Kızlar'ın okula girmeleriçıkmaları ve hatta çekim sırasında çıkan bagırışmalar oldukça hem dizi ekibi'ne hemde HEPSİ grubu üyelerine zorluklar çıkarıyordu.Bu yüzden çekimleri yurtdısında yapılması planlanıyor ama şuan kesin değildir.

Ayrıca HEPSİ grubundan GÜLÇİN ERGÜL'ün ayrılması sebebini yüzlerce defa anlatmama ragmen HEPSİ fanlarından hala Gülçin geri dönücek mi?Gülçin geri dönsün. gibi çeşitli mailler gelmektedir.Buna son defa cevap vermek istiyorum HEPSİ grubuna ve Şirketine ben aşık oldum diyerek ayrılan Gülçinin bir süre sonra magazinlerde çıkan Basın toplantısı haberleriyle öyle birşey söz konusu değil demesi hem şirketini zor duruma soktu hemde 14 senelik arkadaşlarını bize öyle söylenmemişti.Ayrıca HEPSİ grubu üyeleri konserlere çıkmadan paraları hesaplarına yatmaktaydı.Bu yalan haberden dolayı sizlerden Gülçin ERGÜL adına bizler özür diliyoruz...Hala ısrarla böyle birşey yok demesi bizi hala üzüyor ama güçlü olmaya çalısıyoruz sizlere ve öyle de olmamız gerekiyor son olarak Gülçin ERGÜL HEPSİ grubundan kendisi ayrılmıstır ve gruba geri dönmesi imkansızdır.Bunun fanların kabullenmesi oldukca zor ama en dogrusu bu olur bu durumda...
HEPSİ grubu artık 3 kişiden oluşmaktadır Eren Cemre ve Yasemin eski grup arkadaşları olan Gülçin ayrıldıktan sonra birbirlerine daha da sıkı baglandılar.Yakında çeşitli konserlerbuluşmalarTv programları ve turnelerle sizlerle bulusmaya ve Canlı performanslarını göstermeye devam edicekler HEPSİ grubu gruptan Gülçin ERGÜL'ün ayrılmasıyla şarkılarını canlı söylemeye başlamıs bulunmaktadırlar zaman için de bütün şarkılarını canlı olarak söyleyeceklerdir...

Bilginize...

ŞEBNEM ÖZBERK

25.05.2009

Şebnem Özberk'ten geldiğine İddia Edilen Yazı ..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülçin'in Hayat hakkında yazdığı yazı