Gülçin Ergül Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülçin Ergül Fan Forum

Gülçin Ergül Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GüLçin Facebooka yazmış!

YazarMesaj
=.:gülçin_sarı_şekerim:.=
ModeratoR
ModeratoR
=.:gülçin_sarı_şekerim:.=

GüLçin Facebooka yazmış! Empty
MesajKonu: GüLçin Facebooka yazmış!   GüLçin Facebooka yazmış! EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 9:48 am

Alıntı:
Son aylarda , özel hayatim ve isim hakkinda basinda yer alan haberler karşısında, aciklama yapmak zorunda kalmis bulunuyorum.
bahsi gecen aciklamalar sizin de bildiginiz gibi benim tarafimdan yapilmamistir.uzun bir suredir korudugum sessizligimi, bugun sizlerle beraber bozuyorum.
paylasmadigim özel hayatim ve gelecegimle ilgili , bilgim dahilinde bile olmadan , dogru ya da yanlis aciklamalar yapma yetkisiii kimsede yoktur .
uzulerek, bu husus, zaten gerekli kisilere de hukuksal yollarla bildirilmistir.

özel hayatim hakkında aciklama yapmak zorunda kaldigim icin bir kez daha uzgun oldugumu belirtmek istiyorum.
medyada cikan haberlerde evlendigim icin gruptan ayrildigim ve Dubai'ye yerlestigim iddia edilmistir.
fakat evlenmedim,
evlilik hazirligi icinde de degilim.
dubai her zaman seyahat ettigim bir yerdir.
yani ozel hayatimla ilgili siradisi bir olay gerceklesmemistir.
zaten bir erkek arkadasim oldugunu saklamiyordum.
medyada cikan haberlerde grubu aşk uğruna terk ettiğim iddia edilmiştir
ama gruptan ayrilma nedenlerimin ozel hayatimla ilgisi yoktur.
zaten sizlerin de bildiginiz gibi daha onceki roportajlarimda "beni oldugum gibi kabul etmeyen hic bir erkegin hayatima giremeyecegini " defalarca ifade etmistim.

benim icin buyuk onem tasiyan hayran kitleme karsi sorumluluk duydugumdan dolayi ,
hayranlarimi uzmek ya da yipratmak asla istemem.
fakat ayrilmama sebep olan ve basina tasimanin dogru olmayacağını düşündüğüm uzucu nedenlerin var oldugunun da bilinmesini isterim,
gruba geri donmem soz konusu degildir.
herkes icin, boyle devam etmenin daha saglikli olacağına inaniyorum.
uzun vadede , akilci bir sekilde vermis oldugum ayrilma kararima, guvenilmesini, ve saygi duyulmasini bekliyorum.
ayrıca tahmin edebileceginiz gibi, su anda hukuki bir süreçteyim.

beni destekleyen herkese mutesekkirim.
gruptan ayrilmami istemeyerek, durumu kabulenemeyen hayranlarimin tum samimiyetimle bilmelerini isterim ki ,
attigim her adimda her zaman hayranlarimi fazlasiyla dusunuyorum , ve deger veriyorum.
fakat hayatta her konuda, hic bir seyin disaridan gorundugu gibi olmadigini da, hatirlatmak isterim.

benim tarafimdan yapilmayan aciklamalardan ben sorumlu degilim.
benim hakkimdaki dogrulari sadece benden duyabilirsiniz.
sizin de senelerdir tanımis oldugunuz gibi , ozel hayatiyla haber olmayi tercih etmeyen biri olarak ben, eger kendimle ilgili aciklamam gereken bir husus olursa , an itibariyle oldugu gibi, zaten kendim aciklayacagim.
takdir edersiniz ki; bu konudaki hassasiyetimden ve cizgimi korumak isteyisimden dolayi kendim disinda , baska kisiler hakkinda konusmaktan yana degilim.
bu konuda anlayis gosterebileceginize inaniyorum.

Keşke bunLar oLmasaydı yoshym güLiçim erenim ve cemrem ne güzeLdiLer 4'ü!

GüLçin Facebooka yazmış!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GÜLÇİN RESİMLERİ
» Gülçin Sizce...
» Gülçin Kaza:(
» GüLçiN RöpOrTajI...
» Gülçin Yalan Söyledi