Gülçin Ergül Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülçin Ergül Fan Forum

Gülçin Ergül Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GERÇEKLER..[Gülçin Hakkında!]

YazarMesaj
=.:gülçin_sarı_şekerim:.=
ModeratoR
ModeratoR
=.:gülçin_sarı_şekerim:.=

GERÇEKLER..[Gülçin Hakkında!] Empty
MesajKonu: GERÇEKLER..[Gülçin Hakkında!]   GERÇEKLER..[Gülçin Hakkında!] EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 9:52 am

alıntı

Arkadaşlar doğru mu bilmem ama bir internet sitesinde buldum,
kanıtım yok açıkçası.
Ama yinede paylaşmak istedim belki doğrudur..
Doğruysa Gülçin'e çok acıdım.

''Arkadaşlar haberleri nerden aldığımı söyleyemem biliyorsunuz Gülçinle irtibat içindeyim. Gülçin aslında bunları açıklamamı istemiyordu. Ama artık dayanamıcam Gülçine yapılan haksızlıklar canıma tak etti, o kıza kızmaya hakkınız yok. Artık sebebi açıklayacağım..Gülçinin gruptan asıl ayrılma sebebi, Cemre ve Gülçin kavga ettiler, Gülçinin sesini kıskanıyor Cemre. Bu yüzden kavga ettiler, zaten Gülçin de Cemre'nin torpilli olduğunu düşünüyormuş konser paraları falan ilk ona veriliyormuş..Gülçinde bunları söyleyince, Cemre ''Beğenmiyorsan çık git!'' demiş. Zaten Gülçinin okuduğu yerleri artık Cemre'nin okumasından belli değil mi? Gülçin'e Cemre'yle barışmaz mısınız geri dönmez misin dedim. Kız nerdeyse ağlayacaktı, Beni istemiyorlar ki! dedi bana. ''Bundan sonra beni kabul etmezler. Ben yoluma kendim devam edeceğim. Artık beni istemeselerde yinede onlar benim arkadaşım. Yolları açık olsun, umarım benden kat kat başarılı olurlar'' dedi ve de. Şimdi o suçladığınız kızı bir daha düşünün. Asıl suçlu kişi Cemre olmalı. Zaten açıklamalarından da belli. Eren ve Yasemin olayın dışında kaldılar. İstediğinizi söyleyin, ama gerçekler bunlar. İnanıp inanmamakta özgürsünüz..''

GERÇEKLER..[Gülçin Hakkında!]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GüLçin okuLdayken
» GüLçiN RöpOrTajI...
» Gülçin'in İtirafları
» Gülçin Ergül
» Gülçin ve Cips =)